↑ Return to PELHŘIMOV

GALERIE

Mandyho ekvilibristika, a týmové vyběhání..

 

červená

Rozestavení dobrý (až na ty paty na zemi).. ..Lob přes tychtu.. .. a vlasta už měl bejt daleko blíž k balónu, a skalda troch cuknout do prava (z pohledu kamery).. Tady mnohem lepší (po dobrý nahrávce na půďu).. .. a tady taky.. Dobrej návrat do obrany.. Tady moc nechápu beky (skaldu napadaj v rohu).. Zbytečně …

Zobrazit stránku »

zelená

Na mandy ste se vcelku vysrali (beci ani normálně né tak daleko od sebe)..   Dobrý rozestavení.. ..tady už horší (bacha abyste nebyli v zákrytu, tady navíc otvíráte střed).. Tady docela dobrý.. ..tady taky.. ..ale tady musí vrchol k vlastovi.. Kamčák už musí bejt daleko blíž když už krejča jakože začíná probíhat.. ..tady taky, ale …

Zobrazit stránku »

černá

Tohleto v zásadě nevypadá vůbec zle.. .. .. .. .. .. Řekněme že tohle je vcelku pokrytý (až na záčátku na jardu).. .. .. Tady je ten krejča, ale taky to neni uplně průser (spíš to klukum vyšlo, skoro).. .. .. .. A, píťa moc daleko od brány směrem k manťáku..

Zobrazit stránku »

Oslabení

Já myslim že takhle je to (skoro) v nejlepšim pořádku.. .. .. .. .. (na druhý straně je druhý oslabení)

Zobrazit stránku »

Přesilovky

Nejlepší postavení při čtvrtečních přesilovkách.. Přesilovka 1.. Přesilovka 2.. .. (na druhý straně je druhá přesilovka)

Zobrazit stránku »

Pres (napadání)

Nemůžeme při napadání bejt tři za soupeřovo bránou.. Tohle je už lepší, jenom ty beci by mohli bejt blíž (naopak černý maj špatný postavení při soupeřově presu).. Takhle napadáme JENOM když je náhodou ňákej doktor otočenej zádama do hry.. Takhle nějak by to mělo vypadat..

Zobrazit stránku »

Brno

Zobrazit stránku »