↑ Return to organizační

Pár vět na začátek

Heslo si zadal jenom jednou ale otevřeli se ti všechny další stránky na kartě ‘bivoj’, který sou jinak taky zaheslovaný. Nechápu uplně tu logiku, ale je to tak. Mohl jsem to dát trošku elegantněji třeba na adresu bivoj.hulgren.cz, ale to trvá o dost dýl na což teď fakt nemám dost času, možná na konci tejdne v neděli.

Máme tady ňáky základní informace ode mě a greše k tomu co teď budeme společně hrát. Většina z nás to zná.

Nechceme vám/nám měnit ňáký organizační věci, jako omlouvání se, pokuty a podobně, naopak chceme aby to pokračovalo stejně. Nic měnit v tomhle směru nechceme. Jenom si o tom popovídáme s hockem a kropym, abysme i my s grešem věděli jak že to vlastně funguje. Tréninky také zatím (první dva tejdny určitě) ponecháme tak jak jsou, út-st-čt. Masérka snad bude dvakrát týdně.

Nicméně chci abysme se (už jenom kuli tomu že nás vcelku tlačí čas) věnovali trošku víc florbalu i jinde a jinak než jenom když sme zrovna na hřišti. Čeká nás měsíc maximálně dva, tak to snad zvládneme. Trošku se věnuj tomu co žereš a jez trošku víc zdravě a ‘správně. Nechlastej. Aspoň né moc. Jednou v tejdnu si dej individuální trénink navíc. A HLAVNĚ nastuduj věci který sou tady..

  • na ‘PLAYBOOK’ sou základní rozestavení při popsaných situacích
  • podívej se na ‘Brno’ protože přesně takovejhle zmatek se teď budeme snažit odbourat, a je to takovej návod jak nehrát, všechny fotky sou z prvního střídání na hattricku
  • organizační’ budeme možná využívat na ňáký obecný info, třeba o ubytování v pelhřimově nebo tak něčem, ještě uvidíme

Samozřejmě o aktualizacích nebo dalších důležitých věcech/změnách tady se dozvíte, většinou od hocka na společný wa skupině. Takže nemusíš mačkat F5 každou hodinu. Pokud někdo bude potřebovat pomoct nebo poradit s timhle studováním, určitě mě kdykoliv zkontaktujte. Hlavně to fakt nastudujte.

Jinak všichni víte o co nám teď všem jde, takže se poďme hecnout a vzpomenout si na to nejlepší co v nás je. Vyserme se (prozatím) na to co jak proč a kdy bylo a stalo se, a začněme si na hřišti víc věřit a víc si navzájem pomáhat. Já tomu nakonec pomůžu i ze hřiště, protože na tom centru nás fakt pálí pata (jestli se to tak říká tak nevim proč) nejvíc, a na jinej post bych se fakt nejebal.

Počítejme s tím že o tom kdo a jak bude hrát rozhoduje sportovní stránka věci, né to s kym a jakej sem nebo nejsem kamarád, a to samozřejmě platí i z grešovo strany.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

2 × 3 =